ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

28 lutego 2014 roku, w słoneczne popołudnie, od godz. 14 do godz. 19 na orliku na osiedlu Unii Europejskiej odbył się turniej piłki nożnej w trzech kategoriach wiekowych. Wzięło w nim udział około 150 osób, dla których sportowa rywalizacja na zasadach fair play była okazją do zakończenia ferii zimowych.

Po solidnie przeprowadzonej rozgrzewce naprzeciwko siebie stanęli najmłodsi. W tej kategorii wiekowej zgłosiły się dwa zespoły (Real Poland i UE). Wynik miał drugorzędne znaczenie, bo myślą przewodnią meczu była superzabawa. Następnie rozpoczęła się rywalizacja w kategorii średniej, w której wystąpiło pięć ekip (Galaktikos, Pajace, Bosmany, Janki i Orlik Team). W kategorii starszej wystartowało aż osiem drużyn (Patolog Skład, Dzikie Koty, Mazzy Hazze, Kołowrotek, Bez Nazwy, Wicher Wiewiórowo, Bosmany, Gracze).
O godzinie 17 został rozegrany mecz pomiędzy Młodymi Demokratami a mieszkańcami osiedla Unii Europejskiej. Mecz toczył się w miłej atmosferze, choć nikt nie odpuszczał i nie dawał rywalowi taryfy ulgowej. Zwycięzca pojedynku otrzymał okazały puchar, ufundowany przez animatorów Orlika. Tym razem górą byli mieszkańcy, którzy odnieśli efektowne zwyciestwo dzięki wynikowi 4:2. Mecze były zacięte, należy tylko odnotować, że kolejny raz muzyka towarzyszyła grającym, a tym razem były to przeboje lat 80. i 90.
W piątek na osiedlu Unii Europejskiej kolejny raz nie zawiedli młodzi sportowcy. Organizatorem imprezy był ZOS sp. z o.o. Warto nadmienić, że w organizację turnieju aktywnie włączyła się Rada Osiedla Unii Europejskiej, a sponsorem była sieć handlowa Netto. Nad sprawną organizacją imprezy czuwali animatorzy orlika Jarosław Piotrowski i Sebastian Tałaj.

Kategoria I Kategoria II Kategoria III Najlepsi zawodnicy MVP
I miejsce – REAL
II miejsce – UE

I miejsce – Galaktikos
II miejsce – Orlik Team
III miejsce – Pajace
I miejsce – Patolog Skład
II miejsce – Dzikie Koty
III miejsce – Mazzy Hazze
 Marcin Parus


Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna