ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

13 kwietnia, od godz. 10 do 21, na orliku na osiedlu Unii Europejskiej odbył się piłkarski turniej w trzech kategoriach. W pochmurny dzień zjawiło się około 120 osób, które zapragnęły spędzić niedzielę na sportowo.

Po solidnie przeprowadzonej rozgrzewce naprzeciw siebie stanęli najmłodsi zawodnicy, w tej kategorii zgłosiły się dwa zespoły. Następnie rozpoczęła się rywalizacja w kategorii gimnazjum, w której wystartowało sześć ekip. Mecze były zacięte, w deszczowe popołudnie emocje sięgały zenitu. Należy tylko odnotować, że puchar powędrował tym razem do zespołu „Leśni Grzybiarze”. O godzinie 17 do walki stanęły drużyny najstarsze. Zgłosiło się osiem ekip. Zwycięstwo odniósł zespół „Mazzy Haze”, który w emocjonującym meczu wygrał z zespołem z Nowych Bielic. Tradycyjnie odbył się także mecz specjalny, w którym mieszkańcy osiedla Unii Europejskiej wygrali po seriach rzutów karnych z drużyną „Dream Team”, złożoną z piłkarzy wybranych przez animatorów. Po turnieju odbyła się dekoracja ekip, każdy z zawodników otrzymał drobny upominek.

Wyróżniono także najlepszego bramkarza, MVP turnieju oraz najambitniejszego piłkarza w każdej kategorii wiekowej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wystąpią także w kolejnym turnieju i będą starali się jak najlepiej zagrać. W niedzielę na osiedlu Unii Europejskiej kolejny raz nie zawiedli młodzi sportowcy, którzy dwoją postawą udowodnili, że w sportowych turniejach warto uczestniczyć nawet wtedy, kiedy pogoda nie dopisuje. Sponsorami imprezy byli ZOS Koszalin, Rada Osiedla Unii Europejskiej oraz sieć sklepów Netto. Nad sprawną organizacją imprezy czuwali animatorzy Jarosław Piotrowski i Sebastian Tałaj.

Wyniki:

I Grupa
1. Bałtyczek
2. UE
II Grupa
1. Leśni Grzybiarze
2. Kołowrotek
3. Gwardziści
4. FC Rokosowo
III Grupa
1. Mazzy Haze
2. Żuczki
3. De Facto
4. Cieplaki
Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna