ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

Siatkówka plażowa, zumba, zajęcia fitness oraz IV edycja akcji Wytańczmy Rekord – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano na 28 czerwca w ramach otwarcia koszalińskiego Zalewu przy ul. Sybiraków.

Otwarcie plażyNazwa ulicy co prawda o tym nie świadczy, jednak otwarcie zalewu i mieszczącej się przy nim plaży będzie należało do niezwykle gorących. Cała zabawa rozpocznie się 28 czerwca o godzinie 12:00 od Mistrzostw Koszalina w siatkówce plażowej. W turnieju udział weźmie 120 uczestników podzielonych na 30 drużyn. Drużyny składać się mogą maksymalnie z 4 osób (w zespole musi być co najmniej 1 kobieta, liczba miejsc ograniczona). By wziąć udział w turnieju wystarczy wysłać maila zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., który powinien zawierać następujące informację: nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników/zawodniczek, datę i miejsce urodzenia, PESEL (informacje niezbędne do ubezpieczenia) oraz wzrost. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu 512 181 150.

Na siatkówce zabawa się jednak nie skończy. W godzinach 12-18 przewidzianych jest również wiele zabaw dla publiczności, zajęcia fitness, pokazy zumby. Do wygrania m.in. gadżety przygotowane przez Urząd Miejski w Koszalinie. Nad całością czuwać będzie duet pozytywnie zakręconych prowadzących: Rafał Pośpiech i Damian Zydel. Ale to nie wszystko. Uczestnicy imprezy będą mogli bezpłatnie skorzystać z atrakcji wodnych (Wather Slide - zjazd na byle czym do wody, Blob Jump – trampolina wodna).

Na godzinę 18:00 zaplanowano akcję pn. Wytańczmy Rekord. Dotychczasowy rekord Koszalina w równoczesnym tańcu grupowym wynosi 1448 osoby. Wynik ustanowiono w 2013 roku na Rynku Staromiejskim. Czy plaża okaże się miejscem, w którym ubiegłoroczny rezultat zostanie pobity? – Wiek ani umiejętności taneczne nie mają żadnego znaczenia. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa – zachęca do udziału w zabawie Piotr Jedliński, Prezydent Koszalina. W myśl zasady „tańczyć każdy może” trzymamy kciuki za nowy rekord miasta w tańcu grupowym!

Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna