ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

Koszaliński skatepark przy stadionie Gwardii przejdzie gruntowny remont. Prace zaczną się lada dzień a zakończą przed wakacjami.

 

Skatepark przy ul. Fałata 34 powstał w 2005 roku i swój pierwszy „lifting” przeszedł w 2009 roku. Wówczas zarządzający obiektem ZOS sp. z o.o przeznaczył na ten cel ok. 66 tys. zł brutto. Remont, który w tym roku wykona wybrana w przetargu nieograniczonym toruńska firma J-TOR, będzie kosztował ok. 74 tys. zł brutto. Podpisana 21 maja umowa zakłada wymianę sklejki w urządzeniach, oczyszczenie i pomalowanie konstrukcji stalowej, uzupełnione i pomalowane ubytków w urządzeniach żelbetowych tzw. bikeparku.

Wykonawca na wykonanie prac ma 28 dni, licząc od daty przekazania placu budowy, a więc od 26 maja. Remont powinien zakończyć się jeszcze przed wakacjami, z czego z pewnością ucieszą się dzieci i młodzież, chętnie korzystający z możliwości spędzania czasu w skateparku. Jest to największy obiekt w mieście, na którym miłośnicy jazdy na desce, rolkach, rowerach wyczynowych mogą bezpiecznie i bezpłatnie ćwiczyć swoje umiejętności.

Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna