ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

Zarząd Obiektów Sportowych Spółka z o.o. w Koszalinie zaprasza wszystkich zainteresowanych odsprzedażą sprzętów używanych, lecz w dobrym stanie, na niedzielną giełdę towarową w Koszalinie, przy ul. Orląt Lwowskich 26.

 

Podczas niedzielnej giełdy tysiące odwiedzających robią zakupy na giełdzie na tzw. terenach podożynkowych w Koszalinie. Każdy może skorzystać z okazji dodatkowego zarobku po wiosennych porządkach w mieszkaniu i sprzedaniu tego, co jest już niepotrzebne. Każdy ma w domu rzeczy, których nie używa, a mógłby je z korzyścią odsprzedać osobom, którym one jeszcze posłużą. Z myślą o takich osobach ZOS sp. z o.o. przygotował specjalne stanowiska o wymiarach 3x4 m przy tzw. alei, gdzie można wystawić na sprzedaż rzeczy używane, lecz już niepotrzebne w domu. Odpłatność dzienna wynosi 18 zł (8 zł opłata targowa i 10 zł opłata placowa). Istnieje możliwość wynajmu stołu (w cenie 10 zł za dzień), wjazdu samochodem, ustawienia namiotu oraz dostępu do prądu. Stanowiska te oddajemy do dyspozycji osób sprzedających własne rzeczy, nie zaś do dyspozycji handlowców-pośredników, zajmujących się sprzedażą rzeczy z drugiej ręki. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt od niedzieli do czwartku w godz. 7 – 15 pod numerem tel. 94 343 82 91 lub 502 592 118 lub w każdą niedzielę w biurze giełdy w godzinach trwania giełdy.

Oferta obowiązuje od 1 czerwca 2014 r.

Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna