ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

Od czwartku, 24 lipca, do środy, 30 lipca, klienci koszalińskiego basenu w cenie biletu będą mieli dodatkową atrakcję – pneumatyczny tor przeszkód na Wodnym Placu Zabaw.

Przez najbliższy tydzień na trzech torach basenu  sportowego zainstalowany zostanie plac zabaw z wieloma przeszkodami, z których bez żadnych ograniczeń i dodatkowych opłat będą mogli korzystać zarówno ci młodsi, jak i starsi bywalcy pływalni.
- W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na uruchomienia takiej atrakcji dla naszych klientów podczas remontu basenu rekreacyjnego – mówi Jacek Sinkiewicz, kierownik basenu. – Obecnie dzieci nie mogą korzystać ze swojej ulubionej zjeżdżalni na małym basenie i troszkę się nudzą na głębokim basenie. Wodny Plac Zabaw to zupełna nowość, jeszcze nigdy koszalinianie nie mieli okazji bawić się w ten sposób, więc mimo pewnego utrudnienia jakim będzie dla tych, którzy chcą po prostu popływać, na pewno ucieszy wielu naszych klientów.

Tor przeszkód firmy WIBIT składa się z elementów pneumatycznych, a jego rozstawienie zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. Spełnia najbardziej rygorystyczne normy w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa, materiał z jakiego jest wykonany jest niezwykle trwały i wytrzymały. Może służyć zarówno indywidualnym klientom, jak i grupom, które chciałyby spróbować sił w pływackiej rywalizacji.

Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna