ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

Po Skate Parku, który przeszedł gruntowny lifting w czerwcu, nadeszła pora realizacji pozostałych zaplanowanych na ten rok remontów obiektów sportowych przy ul. Fałata w Koszalinie.

31 lipca Zarząd Obiektów Sportowych podpisał umowę z Usługowym Zakładem Remontowo-Budowlanym z Koszalina na naprawę i wymianę ogrodzenia obiektu Gwardii. Będzie ona  polegała na demontażu starego ogrodzenia i zastąpieniu go nowym, z tzw. paneli systemowych. Wymieniona zostanie część ogrodzenia od narożnika przy skrzyżowaniu ulic Fałata i Kopernika do miejsca nowego - przy Skate Parku. Wykonawca na wykonanie prac remontowych ma cztery tygodnie. Koszt wymiany wyniesie 29 900 zł brutto.
Również 31 lipca podpisana została umowa z firmą Infinio sp. z o.o. z Koszalina na remont elewacji hali sportowej „Gwardia”. Remont obejmie również  naprawę schodów i tarasu przed halą oraz wymianę obróbek blacharskich, parapetów okiennych, attyki i cokołów klinkierowych. Koszt prac wyniesie 255 953 zł brutto, a na ich wykonanie firma Infinio ma osiem tygodni.
Ale to nie wszystkie remonty, jakie zostaną wykonane na Gwardii -  w ciągu miesiąca w holu przy kasach, w hali sportowej pod trybunami  bocznymi i w korytarzu przy szatniach ma zostać wyłożona estetyczna i odporna na użytkowanie posadzka typu tarkett, a na zapleczu hali przy szatniach zostaną wymalowane  ściany i sufity. Koszt praz wewnątrz obiektu wyniesie 42 244 zł brutto.
Zarówno Usługowy Zakład Remontowo-Budowlany jak i firma Infinio zostali wybrani w przetargu nieograniczonym, a głównym kryterium wyboru była cena.

Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna