ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

20 września (sobota) na koszalińskim "Camp Nou" tzn. na orliku przy ulicy Holenderskiej, odbędzie się 24 turniej piłki nożnej. Tym razem rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i I klas gimnazjum oraz gimnazjum klasy II i III i szkoły ponadgimnazjalne. Zaczynamy zabawę o godz. 10.00 (grupa młodsza), zaś o 13.00 rozpoczną się rozgrywki w grupie starszej. W meczu specjalnym, o godzinie 17 zagrają zespoły „Władzy absolutnej” z mieszkańcami. W drużynie „Władzy” wystąpią przedstawiciele czterech władz, sądowniczej, uchwałodawczej, wykonawczej i mediów. Zobaczymy w akcji min Burmistrza Sianowa Pana Macieja Berlickiego, dziennikarza Telewizji Max Pana Pawła Leśnego oraz koszalińskich radnych.
Organizatorem turnieju jest Zarząd Obiektów Sportowych, a partnerem Rada Osiedla Unii Europejskiej. Zgłoszenia 15 min przed turniejem. Super nagrody i moc niezapomnianych wrażeń już 20 września. Zapraszamy!!!

Copyright © 2019 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna